Горячие Новости

Tesla оголосила про масові звільнення

Илон Маск
 
Ілон Маск пояснює причини у своєму електронному листі
 
Кожен десятий співробітник Tesla у світі втратить роботу. причина? Виробник електромобілів зростав надто швидко, і деякі співробітники почали подвоювати свої обов’язки. Експерти відзначають, що Tesla особливо вразлива до економічного спаду. Його акції цього року впали більш ніж на 30 відсотків.
 
«Tesla звільнить більше 10 відсотків своїх співробітників», — оголосив Ілон Маск в електронному листі до персоналу, цитує The Wall Street Journal. У ньому вказується, що оголошення про скорочення персоналу відбулося після того, як найбільший у світі виробник електромобілів зафіксував перше зниження квартальних поставок з 2020 року.
 
Читайте також:
 
У понеділок генеральний директор Tesla Ілон Маск надіслав електронного листа співробітникам, у якому розкрив цей крок, посилаючись на потребу компанії скоротити витрати та підвищити продуктивність.
 
Ілон Маск зазначив, що Tesla стрімко розвивається, розширюючи заводи по всьому світу, що призвело до дублювання ролей і функцій у деяких сферах. «Ми провели ретельний аналіз організації та прийняли важке рішення скоротити нашу глобальну робочу силу. Немає нічого, що я ненавиджу більше, але це потрібно зробити. Це збереже нас інноваційними та прагне до подальшого зростання», — написав він.
 
Станом на кінець 2023 року в Tesla працювало понад 140 000 співробітників по всьому світу.
 
«Раніше цього місяця Tesla повідомила про своє перше з 2020 року зниження квартальних поставок автомобілів порівняно з минулим роком, що підігріває занепокоєння щодо перспектив компанії. Виробник електромобілів поставив близько 387 000 автомобілів у всьому світі за перші три місяці 2024 року, що становить зниження на 8,5%. порівняно з попереднім роком», – пише «WSJ».
 
Tesla стикається з жорсткою конкуренцією, особливо з боку Китаю, де вітчизняні електромобілі стали більш популярними. Китайський виробник BYD навіть ненадовго випередив Tesla як найбільшого у світі продавця електромобілів в останньому кварталі 2023 року, хоча Tesla згодом повернула собі це звання.
 
Financial Times зазначає, що на відміну від інших автовиробників, Tesla особливо вразлива до уповільнення, оскільки вона зосереджується виключно на електромобілях.
 
Зазначається, що цього року акції Tesla впали більш ніж на 30%, що зробило її другою найгіршою компанією в індексі S&P 500 і гіршою за старих автовиробників, включаючи Toyota, чиї акції зросли більш ніж на 44%.

 

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Социология
Социология
4 февраля
4 февраля

Кино
23 июля
23 июля
Узбекский сум (UZS)
Узбекский сум (UZS)
Футбольный клуб «Таврия»
Футбольный клуб «Таврия»