Горячие Новости

Огляд сейфів для дому

Огляд сейфів для дому
Сучасні сейфи для будинку в першу чергу вражають своєю різноманітністю. Випущені моделі обчислюються десятками варіантів і відрізняються за конструкцією, типом замків, параметрами вогневзломостійкості. Зробити вибір пристрою майбутньому користувачеві у зв'язку з цим досить складно. Підготували огляд основних параметрів сейфів, про які має знати кожен потенційний покупець.
 

Корпус у сучасних сейфах

Сучасні сейфи - це як стандартні сталеві конструкції, так і зовсім не схожі на класичні сховища моделі - схованки, оформлені під картину, тумбу або інші предмети інтер'єру. Що стосується класичних конструкцій - головні характеристики, на які варто звернути увагу на такі:
  • Товщина стін. Чим товщі стінки корпусу, тим надійніше сейф. Мінімальне значення у разі – 1,5-2 мм, а оптимальне – щонайменше 7-10 мм. Найнадійніші пристрої виготовлені з багатошарової сталі та прошарку з композитних матеріалів або армованого бетону.
  • Габарити. Вибираючи сейф для певних цілей, варто розуміти, що для зберігання невеликих сум грошей або коштовностей буде достатньо і невеликої конструкції, а ось для документів краще набувати габаритніших моделей.
  • Наявність полиць. Якщо схованка купується для зберігання печаток, цінних паперів та документів, варто звернути увагу на наявність полиць та відділень усередині пристрою.
  • Також конструкції бувають вбудованими (у меблі, стіну), підлоговими або настінними.
 

Типи замків

Другий за важливістю параметр, на який потрібно звернути увагу при купівлі сейфа – запірний механізм. Найдешевші моделі, як правило, мають 1 запірний механізм, найчастіше, ключовий. Такі сховища мають найнижчий рівень захисту. Замки, які дійсно здатні захистити майно від крадіжки:
  • Кодовий механічний. Найнадійніший тип замку. Доступ до вмісту можна отримати за 6-значним кодом доступу. Підібрати правильну комбінацію, не знаючи її неможливо. Замок має свої мінуси, головний з яких – обмежена функціональність.
  • Кодовий електронний. Замки цього типу більш функціональні, мають більш зручний механізм введення коду доступу – за допомогою клавіш або сенсорного введення. Можуть програмуватись користувачем, тобто власник сейфа може самостійно змінити код доступу.
  • Біометричний. Зчитує відбиток пальця чи скан сітківки ока. Є одним із найнадійніших серед усіх існуючих запірних механізмів.
  • При виборі сейфа обов'язково уточніть, чи захищений замок сталевою пластиною від вибивання та висвердлювання.
 

Вогневзломостійкість

Є ще 2 параметри, про які має знати майбутній власник сейфа. Перший – клас зламостійкості. Чим він вищий, тим надійніша конструкція. Другий параметр – стійкість сховища до пожежі. Вогнестійкий сейф здатний витримувати вплив високих температур протягом щонайменше 30 хвилин (тривалість стримування температур залежить від класу вогнестійкості конкретної конструкції).
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Google Вопросы и ответы
Google Вопросы и ответы
Олег Тягнибок
Тягнибок Олег Ярославович

Петр Сагайдачный – гетман Запорожской Сечи, сделавший из казаков регулярную армию
Министр
Министр
18 июля
18 июля
20 июня
20 июня