Горячие Новости

Звіт за 2022 рік: Хакери вкрали у інвесторів 3,8 млрд доларів

Обличие хакера
3,8 мільярда доларів — приблизно стільки грошей було викрадено 2022 року у криптоіндустрії. Звичайно, за всім стоять старі, надійні хакери, про які у світі криптовалют у принципі легендарно, бо вони, мабуть, найсерйозніша загроза, з якою може зіткнутися середньостатистичний криптоінвестор. Приголомшлива сума майже 4 мільярди доларів є збільшенням на 13% порівняно з аналогічними оцінками за 2021 рік і знаменує собою новий рекорд з крадіжки цифрових монет на щорічній основі.
 

Сумний рекорд – що варто додати. 

Безпека продовжує залишатися перешкодою для глобального прийняття криптовалюти. Збільшення кількості зламів криптовалют — це лише останній показник, який показує, що безпека на ринку цифрових активів, особливо децентралізованих фінансів (DeFi), залишається серйозною перешкодою для галузі. Згідно з новим звітом мережевої компанії Chainalysis, на протоколи DeFi припадає 3,1 мільярда доларів, або 82% усіх криптовалют, вкрадених хакерами, що на 9% більше, ніж роком раніше. Децентралізовані фінанси – це «молодша» гілка криптоіндустрії, в основі якої лежать смарт-контракти. На жаль, вони часто спричиняють майбутні неприємності, хоча теоретично забезпечують більшу прозорість як на рівні коду, так і самих транзакцій. За даними DefiLlam, із загальним капіталом у 53,7 мільярда доларів, що зберігається в протоколах DeFi, на цю більш нову і менш регульовану частину галузі, як і раніше, припадає лише 5% усіх коштів, вкладених у цифрові активи. На жаль, хакери знайшли своє «сьоме небо» у цій галузі криптосектора.
 
 

Хто вкрав найбільше токенів?

У цьому аспекті Chainalysis показує, що це зробили хакери з Північної Кореї. Сюди входить, зокрема, і «знаменита» Lazarus Group. Що стосується 2022 року, Chainalysis приписує хакерам, пов'язаним із зазначеною державою, крадіжку 1,7 мільярда доларів, або 45% усіх коштів, втрачених через крипто-експлойти. Серед іншого, через діяльність згаданого угруповання США нещодавно ввели санкції проти Tornado Cash, стверджуючи, що саме завдяки цій платформі хакери можуть легітимізувати вкрадені ними кошти. Згідно з Chainalysis, фундаментальна проблема для децентралізованих фінансів зараз полягає в тому, що розробники DeFi віддають пріоритет розвитку над рештою, в даному випадку над безпекою.

 

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Ереван
Столица Армении - Ереван
Платежные системы
Платежные системы
Горские евреи
Горские евреи
Ломбард
Ломбард
Интер телеканал
Интер телеканал
Пётр Порошенко
Порошенко Пётр Алексеевич