Горячие Новости

Біткойн у небезпеці. Чи є світло в кінці тунелю?

BTC
Біткойн залишається на рівні близько 19 000 доларів, оскільки ринки чекають, коли протокол FOMC США проллє більше світла на грошово-кредитну політику ФРС, що триває. Останнім часом ми можемо бачити, що банкіри все частіше вказують на необхідну обережність при подальшому підвищенні, щоб не поглиблювати проблеми з економікою. Однак у той же час усі члени ФРС в один голос кажуть, що не чекають на зниження процентної ставки наступного року, і ринки… купують це як декларацію! Адже будь-якої миті вони зможуть сказати, що "на той момент у нас була така думка, тому що ми спиралися на дані, але вони змінилися"... Чи будуть у ФРС якісь негативні наслідки, якщо вона вирішить змінити свій розум? ФРС, схоже, агресивно налаштована зниження інфляційних очікувань, але насправді буде готова піти у відставку, як тільки економіка США почне подавати тривожні сигнали. Крім того, республіканці, які мають шанс отримати більше місць в обох палатах Конгресу США, можуть зробити з цього політичну ферму та змусити демократів відчути тиск пом'якшення монетарної політики. Що каже Біткойн? Чи зможуть його знову подолати хвороби ФРС, що повторюються, та інфляція?
 

Протокол FOMC

Ймовірно, протокол мало що змінить на фінансових ринках, в основному все, що можна було сказати про поточну політику ФРС, вже сказано, і наступні заяви членів ФРС, схоже, повторюють те саме знову і знову, ринки, напевно, втомилися від цього. Реакція індексів на яструбині коментарі вже не така панічна, як кілька місяців тому, ринки звикли до такої пози ФРС. Таке явище на біржах добре відоме, інвестори іноді поводяться як маленькі діти і дуже цікавляться певними темами, наприклад, «новою іграшкою», яку потім кидають на кут і спрямовують свій інтерес на наступну. Якою буде наступна іграшка Волл-Стріт? Ймовірно, сезон звітності, а завтра це будуть свідчення базової інфляції (важливішої для ФРС) та індексу споживчих цін.
 
Звичайно, інвестори чекатимуть на інформацію про можливе закінчення жорсткості грошово-кредитної політики, але інше питання, чи справді ФРС «виконає» те, що декларує сьогодні.
 

Інфляція CPI – завтра

Завтра криптовалюти майже напевно побачать сплеск волатильності. Показник інфляції у США є найважливішим показником тижня та може вказати шлях для ризикованих активів у найближчі місяці. Якщо інфляція перевищить очікування (що передбачає зниження), може спостерігатися паніка. Якщо показання плоскі, відповідь, ймовірно, буде обмеженою. Якщо читання покаже, що інфляція охолонула нижче за очікування аналітиків, схоже, ризикові активи можуть відкрити шампанське. Уолл-стріт може бути всього за один крок від того, щоб чекати, доки не прийде до висновку, що «гірше вже позаду». Коли це станеться - ми, ймовірно, спостерігатимемо ейфоричну реакцію, тому що в поточних оцінках активів міститься багато негативної інформації.
 
Сьогоднішнє значення вересневої інфляції ІСЦ у США показало невелике охолодження на 0,3% порівняно з попереднім значенням (8,4% проти 8,7% у серпні та очікувань 8,3%). Проте вчорашній огляд ФРБ Нью-Йорка виглядав позитивно, показавши, що інфляційні очікування у короткостроковій та середньостроковій перспективі явно знижуються, що дає надію на те, що ціновий тиск не заякориться в економіці та буде подолано.
 

Світло в кінці тунелю

Ринки неспроможні нескінченно боятися ФРС, а ФРС неспроможна нескінченно підвищувати ставки — ці дві речі очевидні. З червня Волл-Стріт фактично дивиться тільки на Федеральну резервну систему, яка вже може «втомитися інвесторів». Основне питання полягає в тому, скільки ще не продали свої акції зі страху перед хижацькою ФРС? Здається, майже всім, хто їх боявся, вдалося їх позбутися майже за 5 місяців. Це спрощення до певної міри ілюструє ступінь перепроданості, яку ми, мабуть, маємо сьогодні. Ринки, схоже, надсилають сильний, принаймні короткостроковий, зустрічний сигнал, і терплячі інвестори можуть бути винагороджені покупкою акцій у ведмедів, які бояться їх втрачати. Я також говорю про ринок біткойнів, як переживе король криптовалют сьогодні і завтра макродані багато розкажуть нам про масштаби перепроданості і, можливо, розкриють потенціал відскоку вище $20 000.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

ЦБ Литвы: курс литовского лита
ЦБ Литвы: курс литовского лита
Канадский доллар
Прогнозы: канадский доллар
12 апреля
12 апреля
Телевидение
Телевидение
Озодлик Радиоси (Радио Свобода в Узбекистане)
Озодлик Радиоси (Радио "Свобода" в Узбекистане)

Столица Кыргызстана