Горячие Новости

Правила боїв UFC, критерії, що впливають на результати

Змішані єдиноборства – є спортивна дисципліна, турніри з якої проводять кілька організацій, серед них UFC, яка стала однією з найпопулярніших. Ставки на бої UFC є майже у кожній букмекерській конторі, вони можуть знаходитися як поруч з боксом, так і з боротьбою, чи у розділі змішаних єдиноборств.

Ставки на бої UFC, що викликають цікавість вболівальників

2021 рік почався для вболівальників гарно – вже чотири зустрічі спортсменів різних вагових категорій пройшло, і кожна викликала бурні емоції, повідомляє видання Cageside Press. Ставки на спосіб перемоги були одними з найпопулярніших. Таких способів може бути багато, та найпопулярніші – це нокдаун та нокаут, рідше боєць сам просить припинити поєдинок. Букмекери, коли пропонують цю ставку, то готують декілька варіантів.

Як правильно укладати парі

Кожному беттерові хотілося б ставити невелику суму, яка завдяки значним коефіцієнтам виросте в рази та приємно його здивує, коли прийде час отримувати виграш. Насправді значні котирування, наприклад, х50, можуть бути лише на такі парі, де отримати їх у клієнта незначні шанси. Тому експерти радять не кидатися на такі ставки і одразу заповнювати купон, тим більше викладати велику суму. Краще зареєструватися на Паріматч та обирати приємні реалістичні котирування.

Що треба знайти про бійців, на яких буде зроблено ставку

Потрібно оцінити параметри бійців. Підбирають їх в одній ваговій категорії, так якщо один тільки схуднув чи набрав вагу і ще не освоївся у новій, він може поступитися противнику, який почуватиме себе спокійно. Також, варто дізнатися, які стилі притаманні спортсменам, чи співпадають вони, чи будуть заважати один одному і не покажуть нічого цікавого.

Аналітика перед поєдинком – потрібна чи ні

Зрозуміло, що дізнаватися про суперників, які вийдуть на ринг, потрібно все, що вдасться. Якщо один з них є любленцем, досвідчені беттери рекомендують або взагалі уникнути парі, або забути про симпатії та дивитися об’єктивно на його фізичні можливості. Якщо є бажання дуже глибоко зануритися у вир аналітичних роздумів, то варто зазирнути на сторінку до UFC-Secrets. Там багато цікавих цифр не за один рік.

Та навіть якщо не заглиблюватися на роки назад, все одно необхідно добре знати тих, на кого буде поставлено гроші. У футболі вивчити цілу команду важче, ніж одного бійця. Відомим беттером можна стати тільки працюючи над власними стратегіями, та підготовкою до кожного бою бази даних по спортсменах.

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

17 июля
17 июля
Львов
Львов
Тигран Салибеков
Тигран Салибеков
Либерж Кпадону
Либерж Кпадону
Александр Ярославский
Ярославский Александр Владиленович
Молодежный автомобиль Mazda 3
Молодежный автомобиль Mazda 3