Горячие Новости

Облако тегов

Японія розглядає податкові пільги для місцевих компаній, які тримають криптовалюту

Японія збирається схвалити зміни до свого податкового законодавства, спрямовані на надання податкових пільг компаніям, які тримають криптовалюти на своїх балансах. Якщо буде схвалено, очікується, що ці зміни набудуть чинності в 2024 фінансовому році.

Згідно з інформацією, податковий перегляд Японії запроваджує певні критерії оцінки та включення. Одна з ключових вимог зобов’язує бізнеси володіти криптовалютами, випущеними третьою стороною. Таким чином, це змінює оцінку ринкової вартості на кінець року відповідно до закону Японії про корпоративне оподаткування.

Податкове законодавство країни передбачає, що оподаткуванню підлягають як прибутки, так і збитки, пов’язані з впливом криптовалют. Відрахування розраховуються на основі різниці між ринковою та балансовою вартістю, і ці різниці відстежуються щорічно з 1 квітня по 31 березня, що відповідає фіскальному циклу Японії.

Наразі японські компанії стикаються з єдиною ставкою податку в розмірі 30% на всі криптовалюти, якими вони володіють, незалежно від того, чи приносять ці холдинги приріст капіталу. Запропонована податкова поправка передбачає, що криптоактиви, які знаходяться в країні і не призначені для короткострокової торгівлі, будуть звільнені від корпоративного податку на нереалізований прибуток.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: Біткойн зріс майже на 120% у 2023 році: ось криптовалюти, на які варто звернути увагу

Якщо національна організація постійно володіє криптовалютами, оцінка ринкової вартості втрачає чинність. Оподаткування починає застосовуватися лише тоді, коли компанія вирішує відмовитися від своїх криптоактивів.

Звіти свідчать про те, що зміни японського законодавства про оподаткування юридичних осіб щодо криптовалют були спричинені пропагандою таких організацій, як Japan Cryptocurrency Business Association та Japan Blockchain Association, серед інших, які виступають за реформу.

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Радио «Свобода»
Радио «Свобода»
Банки Москвы
Банки Москвы
IPhone 5S
IPhone 5S
19 августа
19 августа
Депутаты
Депутат
21 февраля
21 февраля