Горячие Новости

Вчені: Європа все більше страждає від нестерпної спеки

Жара
 
Європа все більше страждає від надзвичайної спеки, з якою людський організм не може впоратися, оскільки зміна клімату продовжує підвищувати температуру, повідомили в понеділок агентство ЄС з моніторингу клімату Copernicus і Всесвітня метеорологічна організація з посиланням на Reuters.
 
У доповіді про клімат Європи Copernicus і Всесвітня метеорологічна організація відзначили екстремальні умови минулого року, включаючи хвилю спеки в липні, яка призвела до сильного, дуже серйозного або екстремального теплового стресу на 41% південної Європи – найбільшої території континенту, яка піддалася такому впливу. умовах, в істор.
 
Екстремальна спека становить особливий ризик для здоров’я працівників, які працюють на відкритому повітрі, людей похилого віку та людей із серцево-судинними захворюваннями та діабетом.
 
У липні минулого року в деяких частинах Італії загинуло на 7% більше, ніж зазвичай, у тому числі 44-річний чоловік, який малював дорожню розмітку в північному місті Лоді, але впав і помер.
 
 
Тепловий стрес вимірює вплив навколишнього середовища на організм людини шляхом поєднання таких факторів, як температура, вологість і реакція організму, щоб визначити температуру як «відчуття».
 
У 2023 році в окремих частинах Іспанії, Франції, Італії та Греції було зафіксовано до десяти днів екстремального теплового стресу. Це визначається як відчуття температури вище 46 градусів за Цельсієм, при якому слід негайно вжити заходів, щоб уникнути теплового удару та інших проблем зі здоров'ям.
 
У звіті йдеться, що за останні 20 років кількість смертей через спеку в Європі зросла приблизно на 30%.
 
Минулого місяця агентство ЄС з охорони навколишнього середовища закликало уряди підготувати системи охорони здоров’я до зміни клімату та закликало прийняти правила ЄС для захисту працівників, які працюють поза приміщеннями, від сильної спеки.
 
Минулий рік був найспекотнішим у світі. Європа – континент, що нагрівається найшвидше у світі.
 
У звіті зазначено, що викиди парникових газів є основною причиною торішньої екстремальної спеки. Інші фактори також зіграли свою роль, зокрема кліматичний феномен Ель-Ніньо.
 
 
Спека призвела до екстремальних погодних умов, у тому числі до повеней, оскільки тепліша атмосфера утримує більше вологи, що призводить до сильніших злив, коли вона виділяється.
 
Минулого року від повені в Словенії постраждали 1,5 мільйона людей. Греція постраждала від найбільшої в ЄС лісової пожежі, яка площею 960 квадратних кілометрів вдвічі перевищувала площу Афін.
 
Альпійські льодовики втратили 10% свого залишкового обсягу в 2022 і 2023 роках.
 
«Деякі події 2023 року здивували наукову спільноту своєю інтенсивністю, швидкістю виникнення, масштабом і тривалістю», — прокоментував Карло Буонтемпо, директор офісу Copernicus.

 

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

12 января
12 января
Интернет
Интернет
Изнасилование
Изнасилование
Фри́ске Жа́нна Влади́мировна
Фри́ске Жа́нна Влади́мировна
Российская Федерация
Российская Федерация
Одесская область
Одесская область