Горячие Новости

Облако тегов

Кім Кардаш'ян заплатить SEC понад $1 млн за просування криптовалют

 

Кім Кардаш'ян заплатить SEC понад $1 млн за просування криптовалют

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) винесла судову заборону щодо Кім Кардаш'ян. Знаменитість порушила федеральний закон про цінні папери і, як очікується, заплатить понад 1 мільйон доларів.

Комісія з цінних паперів США (SEC) у вчорашньому судовому прес-релізі заявила, що Кім Кардаш'ян порушила федеральні закони про цінні папери щодо заборони реклами. Справа стосується просування токенів EthereumMax у соціальних мережах без розкриття платежу, який Кім Кардаш'ян отримала за просування.

За даними SEC, Кім Кардаш'ян не повідомила, що їй заплатили 250 000 доларів за публікацію в Instagram посту про токені EMAX. Пост Кім містив посилання на сайт EthereumMax з інструкцією з покупки.

Кім Кардаш'ян має заплатити SEC 1,26 мільйона доларів

Не визнаючи і не спростовуючи висновки Комісії з цінних паперів і бірж США, знаменитість погодилася виплатити 1,26 мільйона доларів у вигляді штрафів і відсотків і співпрацювати з розслідуванням SEC. Вона також погодилася не просувати будь-які криптовалютні цінні папери протягом 3 років.

Гері Генслер, голова Комісії з цінних паперів та бірж США, сказав, що справа є формою нагадування знаменитостям та іншим особам про їх зобов'язання з розкриття інформації:

Випадок з пані Кардаш'ян є нагадуванням знаменитостям та іншим людям про те, що закон вимагає від них розкривати громадськості, коли і скільки їм платять за заохочення інвестицій у цінні папери. Цей випадок є нагадуванням про те, що коли знаменитості чи впливові особи схвалюють інвестиційні можливості, зокрема цінні папери криптоактивів, це означає, що ці інвестиційні продукти підходять всім інвесторів.

Інвесторам рекомендується враховувати потенційні ризики та інвестиційні можливості у світлі їх власних фінансових цілей.

Справу також прокоментував Гурбір С. Гревал, директор відділу правозастосування SEC:

Федеральні закони про цінні папери чітко визначають, що будь-яка знаменитість чи інша особа, яка сприяє захисту криптоактивів, має розкривати характер, джерело та суму компенсації, яку вони отримали в обмін на просування.

Інвестори мають право знати, чи реклама цінного паперу неупереджена, і пані Кардашьян не розголошує цю інформацію.

Кім Кардаш'ян здобула популярність, у т.ч. завдяки телешоу «З камерою у Кардаш'ян», де вона з'явилася зі своєю родиною.

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Осетины
Осетины. Народ
курс казахстанского тенге
Прогнозы: курс казахстанского тенге

Михаил Грушевский - великий историк и Глава Центральной Рады УНР
Меладзе Константин Шотаевич
Меладзе Константин Шотаевич
Украинская гривна (UAH)
Украинская гривна (UAH)
Котор
Котор