Горячие Новости

Облако тегов

У 2022 році продажі електромобілів VW зросли майже на чверть.

Продажі повністю електричних автомобілів німецької автомобільної компанії Volkswagen AG зростуть у 2022 році на 23,6% до близько 330 тисяч одиниць, повідомляє концерн на своєму сайті. Однак загалом поставки бренду, що є частиною однойменного німецького автомобільного концерну, планується скоротити на 6,8% до 4,56 мільйона одиниць у 2022 році.
 
У компанії попереджають, що цього року продовжиться накопичення замовлень, які неможливо виконати через логістичні проблеми та брак комплектуючих. У Європі близько 640 000 клієнтів зарезервували моделі VW у 2022 році, що на 18% більше, ніж у 2021 році.
 
«У 2022 році ми досягли стабільних продажів, незважаючи на постійні проблеми з постачанням. Чіткий ріст електричних моделей підтверджує, що з нашим привабливим портфоліо продуктів ми знаходимося на правильному шляху, щоб стати найбажанішим брендом для сталої мобільності», - підкреслює Імельда Лаббе, член ради директорів, відповідальний за продажі, маркетинг і післяпродажне обслуговування.
 
 
Дорожня карта зрозуміла: за допомогою стратегії ACCELERATE VW прискорює темпи своєї електричної кампанії з десятьма новими електричними моделями до 2026 року. Зараз компанія має найширше портфоліо електричних моделей. До 2026 року бренд пропонуватиме продукт у кожному сегменті, від базових електромобілів ціною нижче 25 000 євро до преміум-сегменту з флагманом ID.7, додає Лабе.
 
Продажі електромобілів і загальні показники реєстрації нових автомобілів марки Volkswagen у 2022 році Джерело: Volkswagen AG Продажі електромобілів і загальні показники реєстрації нових автомобілів марки Volkswagen у 2022 році Джерело: Volkswagen AG
 

ID.4 є найпопулярнішим електромобілем Volkswagen

 
Повністю електричні моделі сімейства VW ID зустріли позитивний відгук на світових автомобільних ринках. З приблизно 170 000 поставок у 2022 році ID.4 є найпопулярнішим електромобілем у світі в рамках VW Group.
 
У Китаї, найбільшому ринку компанії, поставки електромобілів VW зросли більш ніж удвічі до 143 100 одиниць, включаючи реєстрації ID.3, ID.4 та ID.6. Це означає річне зростання на 102,9%, зазначають у компанії.
 
Значне позитивне зростання продажів також було зафіксовано в Північній Америці, де VW поставив загалом 22 700 ID.4, що на 27,7% більше, ніж у 2021 році.
 
ID.4 став найбільш продаваним автомобілем у Швеції минулого року, коли було поставлено близько 8900 одиниць, з усіма силовими агрегатами. Таким чином, електромобіль із сімейства ID очолює рейтинг скандинавської країни третій рік поспіль.
 
Загалом у 2022 році по всьому світу було поставлено 580 000 електромобілів на базі платформи MEB.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

стрелец
Стрелец
Лэйла Ильхам кызы Алиева
Лэйла Ильхам кызы Алиева
Режиссёр
Режиссёр
7 августа
7 августа
Лесбиянки
Лесбиянки
Коста-Бланка
Коста-Бланка